NUTRAIL HYBRID

Prawdziwej wolności można doświadczyć tylko wtedy, gdy jesteśmy gotowi podążać w nowym kierunku. Nutrail Hybrid jest idealnym narzędziem do tego zadania.
Wyposażony w 4,5" opony i mocny silnik Bosch CX praktycznie jest nie do zatrzymania podczas jazdy w miejskiej dżungli. To arcydzieło od CUBE wyposażone jest w nową aluminiową ramę oraz całą naszą wiedzę, doświadczenie i dokładność w każdym detalu. To właśnie te wysokiej jakości cechy stworzyły Fat e-bike, który połączył w sobie praktyczność oraz przyjemność i zabawę z jazdy.

RAMA:
Podczas tworzenia Nutrail Hybrid musieliśmy sprostać wielu wyzwaniom. Z jednej strony chcieliśmy stworzyć światowej klasy Fatbike, który sprostałby zarówno miejskiej jeździe, jak i podczas dłuższych podróży. Z drugiej strony musieliśmy w doskonały sposób zintegrować i wykorzystać silnik Bosch. Zastosowana technologia potrójnego cieniowania, hydroformowania oraz pomysłowy design stworzyły ramę, która jest bardzo lekka a jednocześnie zapewnia precyzyjne prowadzenie. Stożkowa główka i 177mm tylna oś zapewniają jeszcze większą sztywność. Napęd i bateria zostały ułożone pod kątem optymalnej wydajności, co wraz ze znakomitą geometrią gwarantuje idealne prowadzenie. Możliwość montażu bagażnika zapewnia dodatkową praktyczność w codziennej jeździe. Oczywiście dla zwiększenia komfortu jazdy, zastosowano amortyzowany wspornik siodła.