Elite Hybrid HPC

Początek nowej ery hybrid – włókno węglowe i najlepszy osprzęt.

Tuned Drive Position

Wbrew ogólnym zasadom montowania silnika napędu Bosch obróciliśmy silnik o 6° do góry, co pozwala na uzyskanie niższej pozycji haka przerzutki a co za tym idzie także łańcucha, co znacznie zmniejsza możliwość jego uderzania o ramę. Sportowy i lekki wygląd tego rozwiązania traktujemy jako pozytywny efekt uboczny.

Agile Ride Geometry

Żeby osiągnąć naturalną pozycję jazdy opracowaliśmy technologię Agile Ride Geometry dla rowerów o rozmiarach kół zarówno 29" jak i 27,5". Po pierwsze zwiększyliśmy offset widelca, co pozwoliło nam osiągnąć geometrię roweru 26" bez konieczności zmiany kąta główki ramy na bardziej stromy. Po drugie, skrociliśmy tylny trójkąt, a na końcu utrzymaliśmy wysokość suportu na takim samym poziomie jak w rowerach 26".

Battery Protection Shield

Technologia battery protection shield znalazła zastosowanie w naszych karbonowych hybrydach, gdzie bateria napędu dzięki specjalnemu kształtowi dolnej rury zabezpiecza ją przed brudem i uderzeniami. Zapewnia to idealne wpasowanie baterii w główny trójkąt ramy oraz możliwość ładowania baterii bez jej demontażu.